Konaklamalı Akçakoca,Ereğli,Karasu Turu


1.Gün
Sabah saat 07.00’da Kızılay Gama İş Merkezi önünde buluşarak, Osman Gazi’nin silah arkadaşı olan Akçakoca Bey’in diyarına doğru yola çıkıyoruz. Şirin bir balıkçı kasabası olan Akçakoca’ya varış. Yolumuz üzerinde ilk ziyaret yerimiz Konuralp Müzesi. Konuralp Müzesi içinde birinci katta bölgede bulunan toprak ve metal eşyalar, heykelcikler, ikinci katta silahlar, etnografik değerler, yöresel kıyafetler, gelin odası, ev mekânı cansız manken kompozisyonları sergileniyor. Müze gezimizin ardından Akçakoca’ya 8 km uzaklıkta bulunan ve şuan sadece 4/1 ziyarete açık olan ismini bulunduğu köyden alan Fakıllı mağarasını ziyaret ediyoruz. Mağara içerisinde yaşları henüz tespit edilememiş Sarkıt ve dikitlerin görülmesi. Gezimiz sonrası öğle yemeği molası veriyoruz. Yemekten sonra Akçakoca Bey’in heykelini inceliyor; asırlık Çınar ağaçları ve dere kenarında şehrin stresini unutabileceğimiz Cumayanı mesire alanına gidiyoruz. Serbest zamanın ardından şehir merkezine 3 km. uzaklıktaki eşsiz panoraması, piknik ve mesire alanları, mavi bayraklı plajı ile ünlü Ceneviz Kalesi’ne gidiyoruz. Karaburun ve Melenagzı’nın fotoğraflanmasının ardından otele hareket. Akşam yemeği ve konaklama Karasu’da ki otelimizde.
2.Gün
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyor, Karasu plajının görülmesinin ardından Sakarya’nın saklı bahçesi Acarlar Longozuna hareket. Doğa içinde yürüyüş ve öğle yemeği için serbest zaman. Belirlenen saatte buluşarak Poyrazlar gölüne hareket ediyoruz. Göl etrafında yürüyüş ve fotoğraf molası. Ankara’ya hareket muhteşem doğa manzarasını seyrederek, neşeli geçen bir yolculuğun tatlı anılarıyla huzur içinde dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar verilerek Ankara’ya dönüş.

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka KALTUR Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

* Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti
* Araç içi İkramlar (sandviç,içecek ikramı)
* Sabah Kalvaltısı
* Öğlen Yemeği
* Akşam Yemeği 
* Seyahat Sigortası
* Kokartlı rehberlik hizmeti

 ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Kişisel harcamalar
* Müze - ören yeri, Mağara giriş ücreti
* 2.Gün Öğlen Yemeği
* Tekne Turu

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

Gezi süresi 2 gündür. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 5 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı KALTUR’da saklıdır. 
Turun iptali durumunda KALTUR, iptali bizzat bildirmek zorundadır. 
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. 
Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

Notlar
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden KALTUR sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda KALTUR’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki 4 koltuk 2’şer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki 4 kişi en ön koltuklara oturur.

Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir.

Mola Yerleri,
Alışveriş Merkezleri ve Eğlence Merkezleri

1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği KALTUR ya da KALTUR çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır. Rehber, kaptan, otobüs servis elemanı tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. Mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna başvurulur.

Hizmet Bedeli ve Kapsamı

Tur ücretimize müze kart ve giriş ücretleri dahil değildir.

KALTUR Tatil Sigortası

KALTUR, kültür turlarını tercih eden misafirlerine tatilleri sırasında yaşayacakları aksaklıkları kontrol altına almak adına kapsamlı bir tatil sigortası hizmeti sunuyor. Paket fiyata dâhil olan bu sigorta ücreti için ekstra bedel istenmiyor. Lütfen dikkatle inceleyiniz: 

Ücrete Dâhil Olanlar

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Ayrıca...
Sağlığınızı da gezi süresince Sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz…


Online Rezarvasyon

300 TL Başlayan Fiyatlarla

SATIN AL
Öne Çıkanlar
  • Rehberlik
  • Araç İçi İkramlar
  • Seyahat Sigortası
  • Özel Tur Araçları
  • Öğlen Yemeği
  • Otel Konaklaması

Yardıma İhtiyacım var ?

+90 (312) 310 90 84 Pazartesi ve Cuma 9:00 - 19:30